16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~70.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~149 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8321A (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 246.2 x 171.7 x 10.7 mm (9.69 x 6.76 x 0.42 in) |