16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.21" |
| Rozmiar | 6.21 inches, 96.3 cm2 (~81.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1520 pixels, 19:9 ratio (~271 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6763 Helio P23 (16 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G71 MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.2, AF 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3400 mAh |
| Bateria | Li-Po 3400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 157.6 x 75.2 x 8.3 mm (6.20 x 2.96 x 0.33 in) |