16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPS IPS LCD |
| Przekątna | 6.53" |
| Rozmiar | 6.53 inches, 104.7 cm2 (~84.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~395 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 508 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/1.8, (wide), 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 8 MP, f/2.2, 120\\xcb\\x9a (ultrawide), 1/4.0", 1.12\\xc2\\xb5m 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 3.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 161.9 x 76.8 x 8.3 mm (6.37 x 3.02 x 0.33 in) |