16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.52" |
| Rozmiar | 6.52 inches, 102.6 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/1.8, (wide), 1/2.8", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0", 1.12\\xc2\\xb5m 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165 x 75 x 9.1 mm (6.50 x 2.95 x 0.36 in) |