16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.52" |
| Rozmiar | 6.52 inches, 102.6 cm2 (~82.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762D Helio P22 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 11 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165.6 x 75.6 x 8.7 mm (6.52 x 2.98 x 0.34 in) |