16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.22" |
| Rozmiar | 6.22 inches, 96.6 cm2 (~81.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1520 pixels, 19:9 ratio (~270 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762D Helio P22 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/1.8, (wide), 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, AF 5 MP, f/2.2, (ultrawide/depth sensor), 1/5.0", 1.12\\xc2\\xb5m 2 MP, f/2.4, (macro) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158.7 x 74.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.94 x 0.33 in) |