16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 5010 cm³ |
| Moc | 38.0 KM |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk get fuel injection 45mm |
| Zbiornik paliwa | 9.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper |
| Zawieszenie przód | ZF Sachs Ø48mm fully adjustable |
| Zawieszenie tył | ZF Sachs progressive system with reservatory fully adjustable |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/80-18 |