16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 6000 cm³ |
| Moc | 48.0 KM |
| Moment obrotowy | 58.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1540.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper |
| Zawieszenie przód | ZF Sachs Ø48mm fully adjustable |
| Zawieszenie tył | ZF Sachs progressive system with reservatory fully adjustable |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/80-18 |