16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 6000 cm³ |
| Moment obrotowy | 58.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk mikuni |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1540.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Brembo 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo single-piston |
| Zawieszenie przód | ZF Sachs Ø48 mm close-circuit |
| Zawieszenie tył | ZF Sachs prog. system |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/80-18 |