16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 2490 cm³ |
| Moc | 27.5 KM |
| Moment obrotowy | 23.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi fuel injection system 34mm |
| Zbiornik paliwa | 7.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-piston |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston |
| Zawieszenie przód | ZF Sats 48 mm, adjustable |
| Zawieszenie tył | ZF Sachs, multi adjustable |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/90-18 |