16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 807 280
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 2330 cm³ |
| Moc | 20.0 KM |
| Moment obrotowy | 18.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 30 mm |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | AJP Ø43 mm – fully adjustable |
| Zawieszenie tył | ZF Sachs progressive system, fully adjustable |
Opony
| Opony przód | 100/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |