16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 741
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2018 |
Silnik
| Pojemność | 1900 cm³ |
| Moc | 18.8 KM |
| Moment obrotowy | 17.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHC (wałek rozrządu w głowicy) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1751.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic front forks 41mm |
| Zawieszenie tył | Double Swing |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 120/70-12 |