16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 795 020
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 1712 cm³ |
| Moc | 15.8 KM |
| Moment obrotowy | 15.3 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic front forks ø 41 mm |
| Zawieszenie tył | Engine behaving structural, double rear two-ways shock absorbers preload adjustable on 5 positions |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 140/70-14 |