16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~267 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.5 inches (~70.3% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6735 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| phase detection/laser autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 5000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 154 x 77 x 10 mm (6.06 x 3.03 x 0.39 in) |