16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 1080 x 1920 pixels (~401 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.5 inches (~71.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6753 |
| Procesor | Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP3 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 4080 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 4080 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 153.8 x 75.6 x 8.5 mm (6.06 x 2.98 x 0.33 in) |