16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 1080 x 1920 pixels (~401 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.5 inches |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 |
| Procesor | Hexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A57) |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 21.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 21 MP| autofocus| dual-LED flash |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac| dual-band| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | - |