16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 14.00" |
| Rozmiar | 14 |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i3 6006U 2GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1TB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |