16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 15.60" |
| Rozmiar | 15.6 |
| Rozdzielczość | Full HD 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i7 8550U 1.8GHz |
| GPU | Nvidia GeForce MX150 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1TB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |