16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 15.60" |
| Rozmiar | 15.6 |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
Wydajność
| Procesor | AMD A9-Series 9420 3GHz |
| GPU | AMD Radeon R5 |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 500GB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |