16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 10.00" |
| Rozmiar | 10.0 |
| Rozdzielczość | 800.0x1280.0 |
Wydajność
| Procesor | Helio |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5800 mAh |
| Bateria | 5800.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |