16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~68.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 pixels, 16:10 ratio (~224 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8163A |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720 MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 6100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6100 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 259 x 167 x 8.9 mm (10.20 x 6.57 x 0.35 in) |