16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 9.70" |
| Rozmiar | 9.7 inches, 291.4 cm2 (~71.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Rockchip RK3399 |
| Procesor | Hexa-core (4x Cortex-A53 & 2x Cortex-A72) |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4500 mAh |
| Bateria | Li-Po 4500 mAh, non-removable (34 Wh) |
System
| System operacyjny | Chrome OS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 238.3 x 172.2 x 9.9 mm (9.38 x 6.78 x 0.39 in) |